BİLAY VAKFI VE MÜLKİYE 68 KUŞAK KAHRAMANMARAŞ DEPREM BAĞIŞ KAMPANYASI

Sevgili arkadaşlarımız ve dostlarımız.

Güzel ülkemiz 6.ŞUBAT.2023 de tarihin en büyük deprem felaketlerinden birini yaşadı. On vilayetimizin ili ve ilçelerinin bir çoğunda tabiri caizse taş taş üstünde kalmadı. Geçmişten ders almayan bir milletiz. Zamanı geldiğinde herkes öz eleştirisini yapmak zorundadır. Deprem felaketinde enkaz altında kalmak kader değildir. Şu an için önemli olan depremde evlerini ailelerini kaybeden açıkta bulunan canlarımıza bir nebze de olsa katkıda bulunmaktır.

Gıda ve giyim yardımları çeşitli STK ve devlet kuruluşlarınca yapılmaktadır. Güzel halkımız dayanışmanın en özverilisini yapmaktadır. Ancak acil olarak portatif WC’lere, Çadır ve Konteynerlere ihtiyaç vardır. Fonda toplanacak bağışlar oranında birkaç tane alabilirsek hepimiz mutlu hissedeceğiz. Tüm arkadaşlarımızı ve dostlarımızı BİLAY VAKFI VE MÜLKİYE 68 KUŞAK KAHRAMANMARAŞ DEPREM BAĞIŞI KAMPANYASINA davet ediyorum.

Bu amaçla BİLAY VAKFINDA ayrı bir DEPREM BAĞIŞI HESABI açtık. Bağışlar açılan hesapta toplanacak. Bağışlarımız ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ aracılığı ile deprem bölgesinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır.

Bağışlarımız 500 TL ve üstü olmadır. Ancak imkanları az olan arkadaşlarımızın daha küçük bağışları da kabul edilecektir. Her bağış kutsaldır. Şimdiden yapacağınız her türlü katkıya teşekkür ederiz.

Sevgiler

Sudi KOCAİMAMOĞLU

KOORDİNATÖR

Bilay Vakfı ve Mülkiye 68 Kuşak adına

BİLAY VAKFI DEPREM BAĞIŞI HESABI

IBAN; TR580006400000142760635405

İRTİBAT;

TEL ; 0506 6577577

Mail; sudikocimamoglu@outlook.com

NOT;LÜTFEN BU KAMPANYAYI BÜTÜN PLATFORMLARDA PAYLAŞIN.

  • 2,345
    Gerçekleşen Projeler
  • 65
    Küresel Operasyon
  • 346
    Stratejik İş Birliği